“Бумбокс” Херсоні: дві години романтики і якісної музики

Іще 15 – 20 років тому виступ українського гурту у Херсоні був скоріше виключенням, аніж правилом чи системою. Та і взагалі до Херсона рідко приїздили зірки шоу-бізнесу: російські, якими було заповнене інформаційне поле, просто нечасто “дотягувались” до Херсона, а українським було іще важко активно влаштовувати великі гастрольні тури. Та і взагалі різнобарв’ям український шоу-бізнес тоді не вирізнявся. Як швидко все змінилось у кращий бік! Сьогодні кілька разів на місяць у Херсоні виступають відомі українські виконавці та гурти! 

Вечір 16 лютого у Херсоні багатьом мешканцям запам’ятався чудовим виступом відомого українського гурту “Бумбокс”. Сказати, що це було красиво – нічого не сказати. Це було круто!

Дві години “живого” співу і спілкування з публікою, неймовірні емоції і такі знайомі хіти “Бумбокс”. Втім, кожна пісня у виконанні Андрія Хливнюка неодмінно стає хітом, адже неймовірно запалює публіку. Стриманий та емоційний, романтичний та драйвовий – і все це гармонійно поєднується у кожній пісні.

Музиканти “Бумбокс” добре відомі в Україні не лише своїм беззаперечним музичним талантом, а ще й волонтерською діяльністю. Разом із колегами-музикантами вони неодноразово втілювали в життя проекти допомоги українській армії та допомагали збирати кошти для придбання необхідного опорядження.

Різні люди різного віку в переповненому ККЗ “Ювілейний” у Херсоні підспівували кожну пісню гурту та романтично підсвічували мобільними телефонами романтичні композиції. Недивно, що після двох годин невпинного музичного драйву іще кілька хвилин публіка просила виконати пісню “на біс”. На біс разом із залом виконали “Спи собі сама” легендарного Кузьми Скрябіна.

Слухайте українське, насолоджуйтесь українським!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.