Чи дійсно французи вважають Київ Росією?

Ранкової відбірної зради вам у стрічку. Київ за версією французів — то Росія. І це, на жаль, не фейк (в кращому разі – помилка газети через неуважність).

В українській фб-спільноті «И так поймут!» помітили, що французька газета Lefigaro підписала місце обміну полоненими між Україною та Росією — «Kiev, Russie».
«Спершу вони кажуть “какая разніца Kiev чи Kyiv”, а потім французи пишуть, що то Расєя», — обурюється в дописі спільноти Петро Волинський http://bit.ly/2m7K1Vz

Ми теж подумали, що це фотофейк, але перевірили інформацію — зайшли на сторінку цієї самої статті під назвою: «Обмін полоненими між Україною та Росією: “перший крок” до “закінчення цієї жахливої війни” (Зеленський)». Якщо увімкнути відео, то дійсно на перших секундах у лівому верхньому кутку побачимо напис «Kiev, Russie» http://bit.ly/2lLtTbN
Можете перевірити самі.

Що це? Переконання журналістів чи банальна одруківка та неуважність? Ми сподіваємося, що це все ж таки прорахунок газети.

P.S. Ми залишили під цим відео коментар англійською та французькою мовами: «Шановні журналісти! Виправте “Kiev, Russie” на “Київ, Україна” Дякуємо». Його зареєстрували для модерації. Якщо коментар відповідає статуту газети, його опублікують. Доєднуйтесь і ви — так буде більше шансів, що наше спільне збентеження буде поміченим.

Матеріал По той бік новин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.