До УВАГИ громадян України з Криму: покрокова інструкція щодо реєстрації народження і смерті

Людмила Щекун та Сергій Мокренюк спільно з Крим_ SOS (Оля Куришко) розробили покрокову інструкцію з роз’ясненнями щодо отримання свідоцтва про народження та про смерть українського зразка.

За посиланням ви знайдете перелік відділів державної реєстрації актів цивільного стану та судів на території Херсонської області, до яких необхідно звернутись для отримання свідоцтв про народження та про смерть, шаблони заяв та приклади їх заповнення, а також іншу корисну інформацію.

➡️Покрокова інструкція встановлення факту НАРОДЖЕННЯ на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополя –https://mtot.gov.ua/ua/vstanovlennja-faktu-narodjennja…

➡️Покрокова інструкція встановлення факту СМЕРТІ на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополя – https://mtot.gov.ua/ua/vstanovlennja-faktu-smerti

*Також нами з іншими громадськими організаціями розроблено законопроект про запровадження адміністративної процедури державної реєстрації народження та смерті (без звернення до суду). Зараз проект знаходиться на розгляді в Кабінеті Міністрів після чого має бути проголосований Верховною Радою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.