Гральний заклад працює, незважаючи на локдаун

Проблема з гральними закладами в Херсоні залишається – вони працюють роками на одному місці, в одному приміщенні, а на це не звертають увагу правоохоронці. І навіть під час локдауну, ігноруючи карантинні обмеження, гральні заклади продовжують працювати. Ось розповідь про один із них.

Нелегальний гральний заклад розташований в Херсоні на вулиці Лавреньова. Вивіска «лото» дбайливо заклеєна. Адже період, коли гральні автомати було перекваліфіковано в лотереї і їм було дозволено працювати легально, але з обмеженнями – скінчився. Зараз уряд намагається по-новому легалізувати гральний бізнес, але виключно в готелях та з іншими додатковими умовами.

Заклад на Лавреньова в Херсоні цікавий тим, що приміщення знаходиться у власності матері одного з місцевих активістів спільноти «Хто замовив Катю Гандзюк». Матір активіста за даними аналітичної системи YouControl оформлено як фізичну особу-підприємця. Цю гральню вже закривали у 2017 та 2020 роках. Раніше в цьому ж приміщенні на Лавреньова знаходилось кафе-бар “Гранат”.

Фото 2020 року

На відео, знятому на цьому тижні, можна почути, як через відеодомофон спілкується з потенційними клієнтами адміністратор гральної зали. Все серйозно: ідентифікація по номеру картки або за номером телефону чи прізвищем. Також, окрім відеодомофону, працюють дві камери відеоспостереження.

Кілька місяців тому під час показового COVID-патрулювання до цього приміщення вже викликали поліцію через 102, але поліціянтам ніхто двері не відкрив, а відкривати силою поліція чомусь не захотіла.

Вірніше, час від часу заклад показово знаходять і закривають, вилучивши техніку, після чого – робота відновлюється.

Скільки сімей в Херсоні розпалося через лудоманію – хворобливу схильність до азартних ігор?

Скільки людей віднесли до сусіднього з гральним закладом ломбарду останнє з цінного, що було вдома, аби зробити наступну ставку та відігратись?

Що ж має статись, аби правоохоронці вчергове чи остаточно закрили цю нелегальну гральню?

Питання риторичні.

До речі, в приміщенні колишньої гральної зали, що знаходиться одразу за міською радою, під час місцевих виборів працювала громадська приймальня кандидата, а тепер – міського голови Колихаєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.