Херсон не готовий до зими

Херсонський міський голова Володимир Васильович Миколаєнко зібрав позачергову сесію Херсонської міської ради. Єдине питання, яке 13 листопада 2018 року було офіційно винесено на сесію – “Про звернення Херсонської міської ради щодо виділення лімітів природного газу Акціонерному товариству “Херсонська теплоелектроцентраль”.”

Про скликання позачергової сесії було повідомлено вчора, 12 листопада 2018 року у другій половині дня. В цей час Миколаєнко перебував у Києві на засіданні Ради Регіонального Розвитку. Разом з ним там перебували і секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, і голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, і його заступник Олександр Адамчик. Тобто, вся “вертикаль влади” від Блоку Петра Порошенка “Солідарність”.

Сесію врешті-решт розпочали. Окрім питання теплопостачання, ще два питання були оголошені в процесі обговорення. Питання подолання вето по вул.Іллі Кулика та пров. Інгульському не набрало необхідної кількості голосів під час голосування. Також депутати проголосували зміни до програми “Соціальний захист”, аби додати фінансування на лікування колеги-депутата.

Миколаєнко запропонував додати, що ситуацію в місті депутати вважають надзвичайною і тому звертаються до обласної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Незважаючи на запевнення керівника Департаменту житлово-комунального господарства Олексія Войтенка, які він робив в прямому ефірі “Суспільного телебачення” (Херсон), будинки, що опалюються АТ “Херсонська ТЕЦ”, залишаються без опалення. Здебільшого це історичний центр міста, який планували перевести на автономне опалення і навіть робили ремонт вводів газу в окремих будинках.

Депутати проголосували за звернення.

Примітка. Приміщення виконавчого комітету Херсонської міської ради було обладнано автономною котельнею ще за часів головування Херсонського міського голови Сальдо Володимира Васильовича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.