Херсонці вийшли на площу, аби підтримати незаконно ув’язненого росіянами Едема Бекірова

Нещодавно – рівно місяць тому – перелік українських політичних в’язнів у Росії поповнив Едем Бекіров.  У Херсоні Меджлісом кримськотатарського народу була організована акція підтримки незаконно заарештованого росіянами кримського татарина.

12 грудня 2018 року Едема Бекірова затримали на КПВВ із тимчасово окупованим Кримом. Йому інкримінували зберігання та передачу боєприпасів і зброї. Так званий “суд” обрав так звану запобіжну міру: Бекіров має пробути в СІЗО окупантів щонайменше до 11 лютого.

Едем Бекіров має інвалідність першої групи – у нього ампутована нога. Також друзі та рідні повідомили, що він хворий на цукровий діабет. Натомість так звані правоохоронці окупанта тримають українця в умовах, абсолютно непридатних для життя. Едем Бекіров під час “суду ” і раніше повідомляв, що стан його здоров’я потребує постійного лікарського догляду, а так званий вирок буде для нього рівнозначним смерті.

Про ці події згадували сьогодні в Херсоні під час мітингу. Відомі громадські діячі – Ібрагім Сулейманов, Абмеджит Сулейманов, Наталя Бімбірайте, а також рідні та друзі Едема Бекірова, частина яких проживає в Херсонській області, закликали громадськість та ЗМІ не бути байдужими до катувань окупантів та численних сфабрикованих окупантами справ.

До речі, із представників херсонського політикуму присутнім був лише Дмитро Бутрій. Цей факт зокрема підкреслив і Ібрагім Сулейманов: “Вже завтра – під час передвиборчих кампаній –  політики будуть гучно говорити про повернення Криму, але чомусь я не бачу їх сьогодні”.

Фото – за посиланням.

Повна трансляція мітингу – за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.