Хто на Херсонщині вже зареєструвався кандидатом в Народні депутати України

Передвиборча кампанія до Верховної Ради України переходить до своєї активної стадії. Вже 10 червня спливає термін реєстрації кандидатів в депутати від політичних партій, трохи згодом – самовисуванців. Незважаючи на те, що чимало людей оголосили про подання документів, станом на сьогоднішній день офіційно зареєстровано три кандидати в Народні депутати України.

За даними Офіційного сайту ЦВК України, на Херсонщині самовисуванцями зареєструвались Іван Вінник, Сергій Сандул (ОВО184) та Сергій Хлань (ОВО 185).

Сергій Хлань – чинний Народний депутат. У Верховній Раді входить до складу комітету Аграрної політики та земельних відносин, головну увагу приділяє розвитку меліоративних систем. Першим законопроектом добився заборони приватизації Каховського Магістрального каналу. У 2017 році Сергій Хлань надав декларацію доходів, у якій не згадуються ні члени сім’ї ні дорогі автомобілі, а також предмети розкоші, власниками яких вони є.

Маючи нерухомість в столиці, Хлань компенсує з державної скарбниці витрати на проживання в готелях Києва та на оренду квартиру.

Іван Вінник – так само чинний Народний депутат.

Станом на 23 травня 2019 р. Іван Вінник вніс на розгляд ВРУ особисто та у співавторстві 137 законопроектів,  з яких 24 були підтримані та набули чинності. Найбільш резонансний закон України «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей» був ухвалений за безпосередньої участі депутата.

Сергій Сандул – новокаховчанин, механік ТОВ “Д-Стиль”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.