“Мельпомена Таврії”: презентація антології «Лабіринт із криги та вогню»

18 травня о 14:00

Ресторан Corbett (велика зала)

Презентація антології актуальної драми «Лабіринт із криги та вогню» про Революцію Гідності і гібридну війну.


«Лабіринт із криги та вогню» – антологія українських п’єс про революцію Гідності і Гібридну війну та передчуття грізних подій. Антологія складається з трьох частин:

«Революція Гідності»

«На межі»

«Війна, якої не було»

Героями п’єс стають революціонери та їхні супротивники, лікарі і поранені, полонені і біженці, але всі вони – актуальні персонажі сьогодення.

У створенні книги брали участь автори різних поколінь і стилів: О.Вітер, В.Купянський, О.Миколайчук-Низовець, Н.Неждана, О.Пономарева, Н.Симчич, Д.Терновий Д.Фертиліо, І.Юзюк.

Деякі з п’єс уже були переможцями на престижних конкурсах «Коронація слова», «Євродрама», «Кальміюс», «Київська пектораль», втілені у читаннях і виставах в Україні і закордоном, зокрема у Польщі, Франції, Німеччині. Їх об’єднує одне – осмислення новітньої України.

Антологія «Лабіринт із криги та вогню» – це унікальна можливість для театрів бути актуальними у буремний для країни час.

В межах презентації – діалог про актуальну драму, показ фото і відео з вистав за п’єсами антології в Україні і закордоном.

Запрошуємо херсонців на зустріч з українськими драматургами, перекладачами, упорядниками антології Недою Нежданою і Олегом Миколайчуком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.