Обшуки на Суспільному: на жаль, це не фейк

На жаль, це не фейк!

30 серпня представники ДБР і СБУ прийшли з обшуками на Суспільне – так, це єдина медіагрупа, яка не належить олігархам, не публікує джинси і робить новини на важливі теми, а не про Нібіру, чупакабру і кульові блискавки.

Так от, Державне бюро розслідувань проводить досудове розслідування кримінального провадження щодо Суспільного. Кажуть, що стаття – “зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб».
Працівники Суспільного протягом кількох годин добровільно надавати правоохоронцям всі матеріали та документи.

Медіарух “Медіа за усвідомлений вибір” ̶в̶ ̶ш̶о̶ц̶і̶ занепокоєний фактом кримінального провадження, адже Суспільне мовлення є єдиною медіагрупою, що не знаходиться у власності олігархів та працює виключно в інтересах українських громадян. «UA:Перший» – єдиний телеканал, що не поширює матеріали з ознаками замовності та зберігав незалежну позицію під час цьогорічних виборчих кампаній.

Ми закликаємо слідчі органи надати більше інформації та обґрунтування, чи дійсно розслідувані справи належать до підслідності ДБР та СБУ. Закликаємо слідчі органи утриматися від дій, які суспільство та міжнародна спільнота можуть сприйняти як тиск на незалежне ЗМІ.

І взагалі, це редакційна політика Суспільного мовника має залишатися незалежною та вільною від втручань державних органів, політичних та бізнесових груп, а фінансова політика та економічна діяльність — бути прозорими.

Детальна заява тут http://bit.ly/2llQewm

Матеріал По той бік новин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.