Підсумки роботи “гарячої лінії” Херсонської ОДА для батьків школярів

Близько 130 звернень за місяць роботи «гарячої» лінії щодо шкільних поборів.Про це повідомила під час прес-конференції заступник голови облдержадміністрації Світлана Чепіга.

«Ми не проти благодійності в школі, якщо батьки хочуть і мають змогу допомогти навчальному закладу, але виключно на добровільній основі та у безготівковій формі на відповідні рахунки», – підкреслила Світлана Чепіга.

Вона також презентувала порадник для батьків, щоб проінформувати їх стосовно найбільш популярних питань, адже частина звернень, що надійшли на «гарячу» лінію, містять інформаційні запити. Тому порадник буде розміщено на інформаційних дошках у всіх школах та дитячих садочках області.

Директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Євген Криницький звернув увагу на те, що керівники навчальних закладів зобов’язані публічно звітувати про використання як бюджетних коштів, так і  благодійних внесків. Він також наголосив, що не мають право існувати будь-які «фонди» групи, класу, садочка або школи.

«Має право існувати тільки відкритий органом казначейства спеціальний рахунок. Всі керівники закладів освіти мають повідомити батьків про існування такого рахунку і надати реквізити», – зазначив Євген Криницький.

У прес-конференції також взяли участь представники Головного Управління Національної поліції у Херсонській області, які розповіли про відповідальність за булінг та вимагання грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.