Прес-конференція з безоплатної правової допомоги

Відбулася пресконференція
з безоплатної правової допомоги

У Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області відбулася пресконференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду. Початком дискусії стала перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка відбулася 10-12 вересня за участі експертів та представників систем безоплатної правової допомоги з різних країн. Тема конференцій — «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості».

Під час пресконференції презентований український досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, обговоренні питання доступності та якості правових послуг.
«Справедливість є, але їй потрібні адвокати. Система безоплатної правової допомоги сьогодні стала адвокатом для соціально незахищених громадян, надійним порадником для усіх українців та українок загалом», — запевнив міжнародних та вітчизняних учасників Київської міжнародної конференції директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.
Регіональні конференції стали продовженням дискусії щодо тенденцій та перспектив розвитку системи надання безоплатної правової допомоги в Україні, правових інновацій та кращого досвіду.

Були представлені відеоролики з реальними історіями клієнтів, які змогли захистити свої порушені права завдяки підтримці адвокатів та юристів системи безоплатної правової допомоги.

Своїми життєвими історіями поділилися клієнти, запрошені до участі у заході.

Участь у регіональній конференції взяли представники системи безоплатної правової допомоги регіону, органів місцевої влади та організацій громадянського суспільства, експерти та правозахисники.

 

Доповідь

Доповідь (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.