Про Нестора Шуфрича і свободу слова

Отож, на носі перше засідання Верховної Ради ІX скликання, 100 днів правління Володимира Зеленського. Вангуємо, що Фейсбук та інформаційний простір штормитиме неабияк: і від новин, і від фейків та маніпуляцій.

Вчора стали відомі імена тих, хто очолить комітети у Верховній Раді. http://bit.ly/2LbogNb

Є там Комітет з питань свободи слова. Керівництво ним збираються віддати – барабанний дріб – Нестору Шуфричу, представнику Опозиційної платформи “За життя”.

Як члени Медіаруху «Медіа за усвідомлений вибір» долучилися до заяви від провідних ЗМІ і виступаємо проти призначення представника ОПЗЖ головою парламентського комітету з питань свободи слова. Деталі тут http://bit.ly/2ZwVXy2

Новообрані депутати від ОПЗЖ мають у власності телеканали NewsOne, ZIK, 112, Інтер – ЗМІ, які за моніторингами наших колег, розносять меседжі російської пропаганди, маніпуляції, поширюють гендерні стереотипи та мову ворожнечі.

До речі, Нестор Шуфрич голосував за славнозвісні закони 16 січня – ті, які, серед іншого, обмежували свободу слова.

Медійна спільнота виступає за те, що профільний комітет повинен очолювати досвідчений медійник, який має довіру ЗМІ.

Увага! Наступне речення дуже суб’єктивне і риторичне: Ми переконані, що Комітет з питань свободи слова потрібен, але якщо його очолюватиме хтось із ОПЗЖ – то чи не краще взагалі без будь-якого комітету, як з таким.

Джерело: По той бік новин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.