Про Володимира Цемаха: це важливо…

Це не фейк. Але це важливо.

На фото – Володимир Цемах. Ми про нього уже згадували, коли писали про фейк із обміном українських полонених.

Так от, Володимир Цемах – один із головних свідків (а можливо і обвинувачений) у міжнародному судовому процесі щодо Боїнга МН-17). Є відео, де він розповідає про збиття літака http://bit.ly/2lTd3b4 Саме після катастрофи Боїнга міжнародна спільнота почала вводити санкції проти РФ.

Сьогодні Київський апеляційний суд випустив його під особисте зобов’язання. http://bit.ly/2k5NhQA

Нагадаємо, у кінці червня СБУ провела спецоперацію та доставила Володимира Цемаха з непідконтрольних територій ДНР в Україну.

Минулого тижня, коли фейсбук і медіа поширювали фейк про обмін полоненими між Україною та РФ, ми писали, що одна із причин такого інформаційного вкиду – це змусити Україну піти на умови обміну, які вигідні РФ. Наприклад, Юрій Бутусов писав, що одна із цілей – саме цей Володимир Цемах, адже у 2020 році у Нідерландах відбудеться судове засідання щодо катастрофи боїнга. Звісно, результати експертиз і свідчення експертів – важливі, проте свідчення свідка ще важливіші. Окремо, треба розуміти, якщо Україна видасть Цемаха РФ – ми будемо не в найкращому становищі перед міжнародною спільнотою.

4 вересня група депутатів Європарламенту звернулися до Володимира Зеленського із проханням не видавати Володимира Цемаха РФ http://bit.ly/2lAQHuT

30 серпня, за інформацією The Бабель (достовірність листа перевірити не можемо, але схиляємося до того, що він справжній), головний прокурор Нідерландів Фред Вестербеке направив лист у Генпрокуратуру України із проханням не видавати Цемаха РФ. http://bit.ly/2lzYA3T

Сьогодні Цемаха випустили. Під особисте зобов’язання.

Хто відповідає за безпеку одного з головних свідків по збиттю боїнга? Він сам.

Чи може йому хтось завадити покинути Україну?
Навряд чи.

Ось така, фігня, малята. (с)

Матеріал По той бік новин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.