При Херсонському міському голові створено архітектурну раду

Відповідне розпорядження видане Херсонський міським головою.

Херсонці вже давно скаржаться на те, що пам’ятки архітектури рушаться, а відновлювати їх міська влада не збирається. Більш того, в Херсоні відсутній будь-який документ, який регулює поводження із пам’ятками та загальне утримання об’єктів архітектури. Про створення такої ради херсонці та архітектори міста говорили вже давно – і ось нарешті вона створена. Очолив архітектурну раду Михайло Вустянський.

СКЛАД архітектурної ради при міському голові

ВУСТЯНСЬКИЙ Михайло – архітектор, член правління Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України, голова Ради (за згодою)

 

СТЕПАНЕНКО Олександр

 

– архітектор, заступник голови Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України, заступник голови ради (за згодою)

 

НАЙДЬОНОВА

Людмила

 

– архітектор, член правління Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України, секретар Ради (за згодою)
 

Член Ради

 

АВРАМЕНКО

Галина

– голова Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

 

 

 

У відповідності до положення, рада розглядає містобудівну та проектну документацію і надає рекомендації міському голові та департаменту містобудування та землекористування міської ради з питань планування, забудови та іншого використання територій, поліпшення діяльності у містобудівній сфері міста, а саме:

– визначення нагальних архітектурних та містобудівних проблем та шляхів їхнього вирішення;

– відповідності проектних рішень містобудівної документації будівельним, санітарно-гігієнічним нормам, а також існуючим містобудівним обмеженням, вимогам раціонального використання територій, охорони історико-культурної спадщини;

– створення громадських просторів, архітектурно-планувальних рішень та архітектурної виразності забудови.

Результати розгляду питань Радою мають виключно рекомендаційний характер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.