Весна, сонце, ЛГБТІКвест!

В Херсоні нарешті стартувала подія, яку багато хто чекав ще з початку зими. З першими весняними теплими днями почався квест центром Херсона.

Ті, кому пощастило про це дізнатись, можуть взяти в цьому активну участь – адже за проходження всіх локацій квесту на фініші можна отримати подарунок. І це не лише чашка або магнітик на холодильник, а і знання про людей, які є різними, але рівними – ЛГБТІК+спільноту.

Абревіатура ЛГБТІК+ – це більш широкий термін, який поєднує в собі представників лесбі-, гей-, бі-, транс-, інтер-секс та квір-персон. В Україні з року в рік збільшується кількість громадян, які відкрито заявляють про належність до ЛГБТІК+спільноти та відстоюють свої права, гарантовані різноманітними міжнародними конвенціями. Також збільшується кількість людей, які є союзниками та союзницями захисту прав ЛГБТІК+, разом виходять на Марші рівності. Я – теж союзник, разом із дружиною. Ми пройшли цей квест, аби показати  – кожен та кожна мають право користуватись тими ж правами, що і гетеросексуальні цисґендерні особи.

Символічно, що квест починається від площі Свободи – адже саме свобода є найбільшою цінністю.

Інша локація з кодами та плакатами знаходиться біля будівельного майданчику ТРЦ “Суворовський”.

Відсканувавши на смартфоні QR-код ми потрапили на сторінку Google Forms, де коротко написали інформацію про себе та отримали фотопідказку наступної локації.

На локаціях знаходяться стилізовані зображення інформаційної кампанії “Різні.Рівні” (All different – all equal), тому уважніше дивіться під ноги – не пропустіть білий квадрат метр на метр та геометричні фігури.

Приклад зображення національної інформаційної кампанії “Різні. Рівні”

Зображення потрібно сфотографувати з собою (селфі) чи окремо, аби потім аргументовано довести організаторам, що ви дійсно проходили квест, а не читернули і скачали десь з інтернету (наприклад, з цього сайту) зображення. Для проходження квесту необхідно пройти всі локації (на момент нашого з дружиною проходження локацій було п’ять). На кожній локації потрібно знайти QR-код, відсканувати, прочитати корисну інформацію, відповісти на не дуже складні питання.

QR-код вирішив сховатися з поля зору

Якщо виникають труднощі з проходженням, не зчитується код або ви заблукали в Херсоні – можна навіть зателефонувати організаторам і вони люб’язно підкажуть напрямок руху.

В кінці, на фінішній локації, ви зв’язуєтесь з організаторами телефоном або через Viber і отримуєте слово-пароль, аби забрати призи за успішне проходження квесту. І поспішайте, адже бажаючих багато, а подарунки-призи можуть закінчитись! Нам з Євгенією пощастило, ми навіть потрапили на каву до нового офісу БО “Інша”, але про це  – іншим разом.

Квест проходить в рамках національної інформаційної кампанії “Різні. Рівні”, мета якої в поширенні ідеї толерантності в українському суспільстві. Організатор квесту в Херсоні – феміністична ЛГБТ-інклюзивна благодійна організація (БО) “Інша”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.