X-й ювілейний або Толерантність та добросусідство на додачу до блогерства

Трохи не віриться, що ідея конкурсу блогерів та громадських журналістів Херсонщини змогла прожити так довго. 10 років – це точно ювілей. Тому в цьому році конкурс отримує своє продовження: в Одесі, Запоріжжі та Чернівцях шукатимуть кращий добросусідський блог. Хтозна, може й там конкурс стане щорічним і дасть можливість заявити про себе новим та амбітним блогам. А в Херсоні ще й визначатимуть найбільш толерантн_у блогер_ку.

Через коронавірусні обмеження цього року нагородження найвірогідніше відбуватиметься під час онлайн-трансляції, а призи будуть відправлені поштою. Спостерігати за перебігом конкурсу можна за тегом #ХерсонБлогерРоку.

Як отримати приз? Мати блог, додати себе до номінант_ок та попросити знайомих підтримати лайками (не лайкою!).

Посилання на номінант_ок треба залишати у коментарях до постів з описом номінації в групі «БЛОГЕРЫ ХЕРСОНЩИНЫ». У коментарях просимо вказувати посилання на ресурс та короткий опис номінант_ки, за кількістю «Like»/»Мені подобається» буде обрано кращих. Голосування триватиме до кінця січня 2021 року (пам’ятаємо про локдаун з 8 по 24 січня 2021 року?). Один голос — один лайк. Але голосувати та висувати кандидат_ок можна скільки завгодно разів в усіх номінаціях.

Тепер до номінацій:

“Кращий фото-відео блогер”

“Кращий блогер в Twitter,Facebook,Instagram”

“Кращий блогер” (тематичні блоги або розділ “Блог” на сайтах)

“Блогер-винищувач” (розслідувальна журналістика та “боротьба зі злом”)

“Амброзія року” (негативні події, що могли вплинути на імідж Херсонщини)

“Відкриття року” (інформаційні ресурси, що створені у 2020 році)

“Топ-блогер” (категорія, в якій переможця оголошує не журі, а переможець минулого року, якщо вже не може – тоді делегує це журі)

“Добросусідський блогер” (виконуйте завдання шоу “Виживуть тільки сусіди” на каналі “Школа культури сусідства” і матимете шанс отримати головний приз!) #ХерсонБлогерРоку #youtubesusid

Окрема номінація – Премія імені Августа Вірлича – дістанеться кращому блогу (сторінці, спільноті тощо) про Херсон та/або Херсонщину.

Окрема номінація – “Толерантність” (відстоювання прав людей, в тому числі ЛГБТІК+, утвердження толерантного ставлення до всіх, незалежно від кольору шкіри, національності, зовнішнього вигляду, ознак сексуальної оріентації або гендерної ідентичності)

Щорічний конкурс блогерів та громадських журналістів Херсонщини проводиться починаючи з 2011 року. Суть конкурсу полягає у виявленні успішних інформаційних ресурсів, що функціонують на принципах прозорості, чесності та дотримуються у своїй роботі стандартів та етики, при цьому не являючись діючими журналістами чи співробітниками засобів масової інформації.

За роки проведення конкурсу було нагороджено більше 100 інформаційних ресурсів (блогів та мікроблогів, сайтів, груп у соціальних мережах Facebook та ВКонтакте).

Контакт для співпраці та спонсорства: 0973164254, Владислав Гладкий

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.