Як херсонців ошукали з “нічним” проїздом у громадському транспорті

Ви ще не їздили в херсонському громадському транспорті після 20.00? Спробуйте – будете неприємно вражені від поєднання “ціна – якість”.

Мабуть усі херсонці іще добре пам’ятають транспортний колапс (власне, він триває вже два роки), а також події 19 листопада 2018 року, коли активні херсонці змусили міську владу прийняти до уваги вимоги громадськості. За два дні – під час засідання виконкому – було ухвалено відповідне рішення, згідно з яким вартість проїзду таки підвищили, але з цілим рядом умов для перевізників та профільного управління. В даному рішенні не йдеться про диференційований або так званий “нічний” тариф.

Однак, 15 січня – щойно закінчився сезон зимових свят – Виконком міської ради ухвалює зміни до попереднього рішення і встановлює таким чином “нічний” проїзд з 20.00 до 23.00 вартістю 8 грн.

Відсутність підвищеного “нічного” проїзду була однією з принципових позицій громадськості: доки не буде підвищення комфорту та виконання всіх вимог (GPS-трекери на всіх автобусах, рух за розкладом тощо), жодного підвищення вартості не може бути. На словах представники влади із цим погодились і навіть ухвалили рішення від 21 листопада минулого року.

Але херсонці помічали, що вже після 19.00 в місті громадський транспорт наче зникав. Виявляється, причина проста: перевізники просто не хотіли виходити на маршрути за 6.00 грн. Цю “особливість” швидко виправив виконком.

На жаль, у протоколах Виконавчого комітету немає поіменного голосування, тому доведеться охочим самостійно з’ясовувати, хто ж голосував за подібний проект: тишком-нишком від активної громадськості, на радість перевізникам, які не поспішають поліпшувати стан транспорту, хоча це є однією з вимог їхньої роботи.

Якщо ми не помиляємось, то всі присутні проголосували “ЗА”. Посилання на відео. Скріншот – нижче.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.