Юрій Рожков зареєстрував громадську організацію

Меценат та підприємець Юрій Рожков нарешті зареєстрував громадську організацію “ГРОМАДСЬКА ПЛАТФОРМА ЮРІЯ РОЖКОВА “ДОБРО ПЕРЕМОЖЕ!””. Про це вже є інформація в аналітичній системі YouControl. Реєстрація відбулась 5 листопада 2019 року. Головою ГО Рожкова було обрано 26 жовтня 2019 року, вочевидь, це було рішення зборів громадської організації, зафіксоване протоколом, як того вимагає діюче українське законодавство.

Співзасновниками громадської організації стали: РОЖКОВ ВАДИМ ЮРІЙОВИЧ (один з синів Юрія Рожкова, якого він зазначав в своїй декларації), ДРОБОТ ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА та СИМОНЕНКО ЮЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА.

Профіль Вадима Рожкова в соціальній мережі Facebook дає вичерпну інформацію – одружений, навчався в Європі, жив в Іспанії.

Пошук дає інформацію, що особа з ФІО “Дробот Юлія Володимирівна” нещодавно (навесні 2019 року) розірвала шлюб, має дитину. В профілі в соціальній мережі Facebook Дробот має спільне фото з Вадимом Рожковим:

 

Симоненко Юлія Валеріївна 2017 року шукала роботу. Про це свідчить резюме Симоненко на сайті Work.ua.

Профіль Симоненко в соціальних мережах менш інформативний – фото квітів, фото в сукнях, фото в купальнику.

Реєстрації Рожковим іменної громадської організації передувало журналістське розслідування діяльності незареєстрованого громадського об’єднання, назва якого співпадала з назвою благодійної організації з Полтавської області.

Тепер питання реєстрації закрито, але залишаються інші: чи можна було 2 роки вести громадську діяльність без реєстрації, збирати кошти на благодійність під чужою назвою, отримувати за це нагороди і навіть встановлювати малі архітектурні форми без жодних погоджень? Як доводить наочний приклад депутата Херсонської обласної ради Рожкова – можна! Але, вочевидь, не всім.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.