Зариблення Дніпра – приклад соціально відповідального бізнесу

Херсон – місто на річці Дніпро. Ще мій дідусь ходив на берег ріки зі спінінгом і ловив рибу. Тому, коли я дізнався, що на набережній біля бібліотеки Гончара планують випускати мальків риб (робити зариблення) – зібрав стедікам, телефон, екшн-камеру і пішов шукати гарних знімків та відео.

По-перше, хочеться подякувати торгівельній марці “Флагман” (якщо я правильно зрозумів, в Херсоні є магазин цієї мережі, де продається рибальське спорядження). Саме завдяки їх підтримці до Дніпра випустили мальків, яких спеціально виростили та привезли в ємностях.

По-друге, приємно було бачити херсонців, які без партійної символіки робили дійсно добру справу. За час передвиборчої кампанії та проведення виборів я від цього відвик.

По-третє, незважаючи на невдалий ракурс, мені врешті-решт вдалось побачити, як з-під машини врятували рибку, що впала. Рибці зробили масаж (штучне дихання?) і відпустили до річки. Сподіваюсь, рибка оклигає. Також сподіваюсь, що вже наступного року в Дніпрі можна буде виловити вже підрослих рибин як на вудку, так і на спінінг. До речі, спінінг дідуся досі в справному стані, можна буде вийти з ним на риболовлю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.