Дві сім’ї на Херсонщині отримали генератори

Кілька місяців тому я оголосив збір коштів на генератори в Херсон.

Завдяки небайдужим людям з усієї Землі (адже через окупацію та війну херсонці (українці) зараз не лише в Києві, Львові, Одесі чи Івано-Франківську, а й у Канаді, Німеччині, Ірландії і далі) було зібрано 28 151 гривню 08 копійок та 66 доларів 17 центів (за курсом 36.569). Загальна сума збору склала 30 570 гривень та 85 копійок (28151.08+2419.77=30570.85)

6 січня 2023 року було оплачено 2 (два) інверторні генератори на загальну суму 29000 гривень (по 14500). Залишок коштів склав 1570 гривень 85 копійок. Ці кошти були переказані на збір на павербанки для Херсона, який проводить Євгенія Вірлич.

9 січня 2023 року генератори доїхали “Новою поштою” в Херсон і через волонтера “Червоного Хреста” Наталья Шатилова Погасий були передані: 1 (один) отримала багатодітна родина у селі Федорівка (Херсонський район) і 1 (один) отримала родина, яка проживає в Херсоні на Житлоселищі і виховує двох хлопців (в тому числі дитину з аутизмом).

Херсон
с.Федорівка Херсонського району Херсонської області

Висловлюю подяку Ukrainian Stand-Up Agency та особисто Іван Жорноклей, стендап-коміку з міста Гола Пристань (Херсонська область) Слава Бу (Вячеслав Бурячёк) та всім іншим, хто знайшов сили, кошти та час взяти участь у добрій справі: Yuri Veremeyenko, @Irina Peters, Julia Zaitseva-Kirk, @Анікейчик Ганна, Rostyslav Milevskyi, Сергій Миткалик, @Suprun Oleksandr, Tatsiana Kavalchuk, Maksym Dolzhenko, @Butusov Ivan, @Savchuk Maryana, @Кирило Шелег, @Кацара Тетяна, @Костянтин Ткаченко, Maxim Servulia, Sergii Iaroslavtsev, Sergey Plehanov та ще 4 добродія чи добродійки, що зробили перекази через Приватбанк.

Завдяки вам в двох родинах на Херсонщині з’явилось світло. Дякую вам!

Херсонщина — це Україна! Віримо в ЗСУ! Підтримуємо благодійників та волонтерів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.