Херсонщина потребує розмінування, електрики та зв’язку

В Херсонську область (її звільнену частину) почала надходити гуманітарна допомога. Так, вже передають великі генератори, що забезпечать безперебійне постачання електрикою (за наявності палива) лікарень, бюджетних установ та закладів. Також передають системи супутникового Інтернету Starlink, які також закуповуються міжнародними організаціями. Генератор дає електрику, можливість працювати насосам в артезіанських свердловинах (що дає воду), а також живить електрикою обладнання для Інтернет.

Увага! Фото генератора та Starlink ілюстраційні! Дякуємо!

Генератор від World Health Organization // Фото: Херсонська ОВА
Модулі Starlink в Херсонський обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф // Фото: Херсонська ОВА

Так, ще багато доведеться зробити всім, і обласній владі, і волонтерам, і звичайним мешканцям, зрозуміло, що немає можливості забезпечити генератором кожну окрему оселю. Тому редакція незалежного Інтернет-видання Kherson.Media разом з ГО “Центр сприяння інформаційним технологіям ім.Стіва Джобса” долучається до збору коштів на міні-генератори, які планує передати за цільовим запитом в сім’ї херсонців з дітьми, які не можуть чи не хочуть виїжджати з міста і планують зимувати в Херсоні. Збиратимемо кошти на банку (https://send.monobank.ua/jar/8o6RNdAH4) так і на картку ( 5375411204897057 ), також на PayPal ( vladislav.gladkij@gmail.com ). Всі звіти будуть оперативно оприлюднені. На момент написання статті зібрано: 6420 гривень. Це приблизно десята частина від вартості одного генератора. Якщо у вас є генератор, який тимчасово не використовується, ми готові допомогти передати його в Херсон! Якщо немає можливість перерахувати кошти — поширте цю публікацію, це теж допомога, замість того, щоб оплачувати рекламу збору коштів зі збору коштів (так трохи некоректно, на нашу думку).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.