Херсонських колаборантів виключили зі Спілки журналістів

Херсонська обласна організація Національної спілки журналістів України виключила шістьох колаборантів зі своїх лав. Рішення про це було прийняте Правлінням, про що поінформував голова правління Херсонської обласної організації, Валерій Долина.

Серед виключених з членів НСЖУ зазначені наступні особи: Андрій Усов, Кирило Горєлов, Оксана Корінна, Тетяна Левандовська, Світлана Давидова та Сергій Ус. Ці особи були звинувачені у порушенні статутних вимог Національної спілки журналістів України через їхню співпрацю з російськими окупаційними силами під час вторгнення російських окупаційних військ в регіон.

Андрій Усов — колишній співробітник телеканалу “Суспільне.Херсон”, ведучий новин.

Андрій Усов

Кирило Володимирович Горєлов — міліціонер на пенсії, екс-працівник газети “Гривна” та онлайн-ресурсу “Херсон.Daily”. У 2018 році Горєлов був свідком по справі побиття (зняв побиття на відео) співзасновниці онлайн-ресурсу “Херсон.Медіа” журналістки Євгенії Вірлич Лілією Якубсон (Рєзяповою), дружиною нинішнього депутата Херсонської районної ради від “Блоку Сальдо” Олександра Власова. У 2014 році Горєлов був помічений у спілкуванні легендованим співробітником ФСБ РФ, який під псевдо “Валерий Пантелеев” намагався працювати в Херсоні. Горєлов є на сайті “Миротворець”.

Кирило Горєлов

Оксана Петрівна Корінна (фото немає) працювала на “Українському радіо” і була в орбіті впливу покійного народного депутата від “Партії регіонів” Миколи Дмитрука, дружина якого Олена Дмитрук є колаборанткою. Також Оксана співпрацювала з колаборантом Віталієм Булюком (“Наш Край”).

Тетяна Левандовська працювала на обласну телерадіокомпанію “Скіфія”, яка потім була трансформована в “Суспільне.Херсон”.

Тетяна Левандовська

Світлана Давидова — колишня редакторка генічеської газети «Вісник Приазов’я» (Генічеський район Херсонської області). Стала депутаткою “Генического муниципального округа”. Працює на окупантів як “Заместитель директора по воспитательной работе Генической санаторной общеобразовательной школы-интерната”. Також вона є керівником створеної окупантами “Ассоциации ОСМД”. (фото немає)

Сергій Ус — пенсіонер з Каховки (Каховський район Херсонської області). (подробиць колаборантської діяльності та фото немає)

Раніше повідомлялось про анулювання свідоцтв журналістів, виданих херсонським колаборантам в Одеській області.

Якщо маєте інформацію по цих чи інших колаборантах (фото, відео, місце перебування, контактні номери телефонів, посилання на соцмережі), можете на умовах анонімності надсилати на адресу kherson.media (равлик) proton.me або залишати в коментарях (вони модеруються і не відображаються одразу).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.