ГогольФест приїде до Херсона

Всеукраїнський фестиваль сучасного мистецтва “ГогольFest” нарешті приїде до Херсона. Цією знаменною подією розпочнеться в Херсоні мистецько-театральна осінь. Більшість подій фестивалю буде безкоштовними або за помірною ціною. Принаймі, про це стверджують організатори фестивалю. Херсонський варіант фестивалю отримав назву Dream – це, в перекладі з англійської, і друга частина назви Херсону (Сон), і мрія. Ми ж мріємо про успішний та привабливий туристичний Херсон?

Окрім вистав чи подій на локаціях по місту (наприклад, в UrbanCAD чи Херсонському обласному академічному музично-драматичному теарті ім.Миколи Куліша) планується виступ гурту “Дахабраха” в Гідропарку на мосту. Глядачі зможуть спостерігати за виступом з води. Для цього буде організовано оренду катерів та човнів. Планується, що до Херсону також зможуть дістатись водою гості з інших міст.

Організатори підкреслили, що фестиваль не міститиме політичної складової.

Фестиваль пройде 4-6 вересня 2020 року. Програму фестивалю Dream ГогольFest можна знайти на сторінці у Facebook. Фестиваль проходить за підтримки USAID та за сприяння Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.