В Херсоні замінили прес-офіцера

Починаючи з 22 травня 2023 року в Херсоні працюватиме інший прес-офіцер. Замість вже відомого своїми коментарями на телемарафоні “Єдині новини” капітана 3 рангу Дмитра Плетенчука працюватиме Ярослав Мельничук.

Цю інформацію підтвердили в об’єднаному координаційному пресцентрі Сил оборони півдня України. Як прокоментувала Наталя Гуменюк: “Відрядження Дмитра Плетенчука закінчено. Він повернувся до виконання обов’язків за штатною посадою. Роботу з журналістами на херсонському напрямку організовує інший пресофіцер.”

Заміні прес-офіцера передувала загибель в Херсоні 26 квітня 2023 року українського журналіста (українського продюсера італійської газети La Reppublica) Богдана Бітіка та поранення його італійського колеги-журналіста Коррадо Зуніно. Попередньо відомо: без затвердженого маршруту, без супроводу прес-офіцера, або когось з призначених для супроводу осіб з військової адміністрації, журналісти проїхали до Антонівського мосту, де потрапили під обстріл.

Скріншот з Instagram Коррадо Зуніно: https://www.instagram.com/corradozun/

В ніч на 22 травня 2023 року на Facebook-сторінці Дмитра Плетенчука з’явилось повідомлення про збиття російського літака, яке згодом було видалено. Ввечері ж 22 травня з’явилась неофіційна інформація про звільнення Плетенчука, яку він частково підтвердив на своїй Facebook-сторінці.

Скріншот зі сторінку у Facebook: http://facebook.com/Taclbery

Окремі представники медіа заявили: “висловлюємо категоричну незгоду з усуненням капітана 3 рангу Дмитра Плетенчука від виконання обов’язків, передбачених посадою начальника пресслужби тактичної групи “Грім” (Херсон)” і розпочали збір підписів, але керівництво Сил оборони півдня України вже прийняло остаточне рішення.

Стосовно ж інциденту із загибеллю та пораненням журналістів я чекаю відповіді від поліції Херсонської області і обов’язково поінформую окремо або доповню цей матеріал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.