Макс Кідрук 3 листопада відвідає Херсон із презентацією нового роману

Вже 3 листопада відомий український письменник Макс Кідрук відвідає Херсон із презентацією свого нового роману “Доки світло не згасне назавжди”.

З 2015 року до Херсона традиційно в рамках туру восени приїздить Макс Кідрук із презентаціями своїх нових романів. Цьогоріч – маленький ювілей: п’ять років! Отже, в п’яте херсонські прихильники зустрінуть улюбленого письменника. Тож ми підготували для наших читачів невеличкий подарунок: серію статей про Макса Кідрука із цікавинками з його життя: раптом ви про щось не знали 😉 . Адже Макс — людина цікава, тому поруч із ним так само цікаві люди і не менш цікаві історії. Тож читайте нас — з нами цікаво!

Анотація до книги

Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися.

Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим…

Неодмінно перегляньте і трейлер до книги:

Зустріч у Херсоні відбудеться у креативному просторі Hubway Початок о 16.00. Вхід – 80 грн. Квитки можна придбати за допомогою онлайн-сервісу або під час зустрічі. 

Інформаційна підтримка в Херсоні: kherson.media, visnik.ks.ua та grivna.ks.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.