“По той бік новин”: публікуємо матеріали, які спростовують фейки, на нашому ресурсі

Як і більшість людей на Світі, ми маємо друзів. Наші друзі з ресурсу “По той бік новин” оголосили прохання про допомогу та медійну підтримку – отже, ми залюбки відгукнулись. Тепер ми будемо публікувати антифейкові переможні дослідження ресурсу “По той бік новин” на нашому ресурсі, а також долучимось до волонтерів, які за власним бажанням допомагатимуть боротись із фейками та пропагандою.

Долучитись до команди волонтерів може кожен охочий. Як? Давайте почитаємо, що пишуть друзі-антифейкери:

Ситуація така: через масові скарги з фейсбуку зникає контент. Вчора ми писали про сторінку Мова. Сьогодні Facebook заблокував на 3 доби можливість публікувати дописи засновнику міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm Роману Бурку. Деталі тут http://bit.ly/2ZlwIDH

У нас теж зникло кілька дописів, де ми публікували списки сайтів-сміттярок, інформацію про фейки та маніпуляції. Це тільки те, що нам вдалося відслідкувати.

Щоб убезпечити себе від атак, а у вас завжди був доступ до наших матеріалів, ми завели інстаграм та телеграм. Приєднуйтеся!

В інста – по той бік новин або behind_the_news (https://www.instagram.com/behind_the_news) – про фейки та маніпуляції легко, а часто з іронією та сарказмом. Будемо публікувати інформацію з фб-сторінки, але у спрощеному вигляді+працюємо над ще одним цікавим форматом – якщо вдасться:)

В телеграмі – https://t.me/behindtheukrainiannews – тут будемо дублювати основні спростування, а також публікувати можливості з медіаграмотності. Також закидатимемо деякі антифейки, які не публікуємо тут, але всеодно спростовуємо кільком підписникам. Спамити не будемо!

У нас нема грошей на рекламу, але у нас є ви – найкращі підписники, які присилають фейки, допомагають їх спростовувати, поширюють правдиву інформацію, деколи критикують нас! Дякуємо вам і сьогодні ми дійсно просимо вашої допомоги!

І ще одне! Нам жахливо не вистачає рук! Ви в коментарях нам писали, що готові долучитися як волонтери! Це саме той час, коли ви нам потрібні!

Як долучитися?

1. Надсилайте нам фейки та маніпулятивні матеріали, щоб перевірити.

2. Бачите фейк або маніпуляцію – напишіть про це на своїй сторінці, а також затегайте нас і поставте хештег #невірюнаслово – у нас тепер є інстаграм, телеграм і фб – тому зможемо поширювати більше правдивої інформації серед різних аудиторій.

3. Спростовуйте фейки разом з нами. Напишіть нам в особисті повідомлення, що хочете спростовувати фейки і ми надішлемо вам короткий алгоритм, будемо працювати над спростуваннями разом. Ми знаємо, що серед вас є мегакруті фахівці, які знають в складних темах краще за нас. І так, це справа добровільна і у зручний для вас час!

4. Лайкайте, поширюйте та коментуйте! Запрошуйте друзів!

Тримаємо кулачки, щоб все вдалося! Обіймаємо вас і шлемо промінчики добра і критичного мислення!

Давайте разом долучимось до команди людей, які не вірять на слово, а перевіряють кожну новину і мають критичне мислення! Долучайтесь до команди читачів/поціновувачів/волонтерів! І читайте новини від “По той бік новин” як напряму, так і на нашому ресурсі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.