У Києві проходить фінал п’ятого Міжнародного Конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone

Масштабний захід зібрав 698 дизайнерів з 17 країн. Фінал відбудеться 20 вересня на локації Izone.

Конкурс NFZ – це 5 років роботи, 5 конкурсів, 1678 заявок, 512 учасників, 217 фіналістів. Конкурс є центром розвитку молодих дизайнерів і дає можливість новим учасникам обмінятися досвідом, набути необхідних знань та продемонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди.

У цьому році в конкурсі демонстрували свої роботи дизайнери з 17 країн: Україна, Казахстан, Узбекистан, Молдова, Німеччина, Данія, Польща, Китай, Чехія, Грузія тощо. Загалом, нам прийшло 698 заявок з усіх регіонів нашої країни, а також з-за кордону.

Фінал Конкурсу – це третій етап змагання, де фіналісти Кастингу Конкурсу (45 учасників) продемонструють міжнародному журі свої навчальні колекції з шести луків. Журі визначить переможців у кожній з номінацій. Переможців чекає безліч призів від наших партнерів, зокрема, комп’ютерна, промислова машинка від компанії Softorg. А також Грант на розробку стратегії просування від проекту БУДЬ в UA.

Ще на фіналі вас чекає грандіозне перетворення українських зірок і ведучих телеканалу 1+1 у відомих кіноперсонажів з використанням одягу та аксесуарів українських дизайнерів і брендів. У проекті візьмуть участь: Дмитро Коляденко, Руслан Сенічкін, Нелі Шовкопляс, Людмила Барбір, Олексій Душка.

Крім того, пройде бізнес-форум «Україна – конкурентоспроможний гравець на світовому ринку Apparel & Textile». Спікери форуму, лідери fashion індустрії, великі українські підприємства легкої промисловості, будуть ділитися успішними кейсами, реальним досвідом виходу і роботи на міжнародному ринку, прикладами масштабування бренду і роботи з міжнародними байерами.

Марія Терехова, керуючий партнер проекту New Fashion Zone зазначила: «New Fashion Zone Group – це майданчик для розвитку конкурентоспроможності фешн-продукту і креативного підприємництва. Ми фокусуємося на сталий розвиток, моді майбутнього і безперервному навчанні. Адже світ весь час змінюється і ринок моди разом з ним. У цьому році ми відвідали Францію, Німеччину, Данію та Канаду для стимулювання експорту. Збільшення продуктивності і якості фешн-продукту при оптимальній собівартості – фокус ринку на 2020».

Цікаві факти

За нашою статистикою, 50% учасників NFZ не мають відношення до fashion індустрії. Їхні професії найрізноманітніші. Наприклад, є суддя, експерт з криміналістики, фармацевт, юрист, банкір, балерина, масажист, технолог м’ясних виробів тощо. Відзначимо, що наймолодшому учаснику конкурсу – 11 років, найстаршому – 62 роки.

Номінації 2019 року: KIDS, CASUAL, MEN, NOT FOR MODELS, Z-GENERATION, SPORT-FASHION, OUTERWEAR, SUSTAINABLE FASHION, FASHION-TECH, ART.

Створення колекцій для фіналу стало можливим завдяки проекту fashion-менторства від NFZ, в який потрапили всі фіналісти. Під час його роботи fashion-експерти діляться своїм професійним досвідом, допомагають конкурсантам розвинути навички і якості дизайнера, адаптуватися до професії і виробити високі стандарти роботи.

 Журі NFZ

1 – експерти fashion індустрії, лідери думок, стилісти модних глянців, власники брендів та шоу-румів, історики моди, конструктори, фотографи, засновники асоціацій моди, консультанти з розвитку бренду, шеф-редактори ЗМІ.

2 – провідні представники брендів і виробництв одягу нашої країни з різних регіонів. За допомогою NFZ вони шукають дизайнерів для удосконалення своїх ліній одягу. 

Призовий фонд NFZ

Формується щорічно за допомогою партнерів, резидентів платформи, експертів fashion індустрії: • Гранти на розробку і відшив капсульних колекцій.• Публікації в ЗМІ в профільних онлайн / друкованих виданнях, розміщення в блогах провідних лідерів думок.• Зйомки lookbooks з професіоналами сфери.• Навчання в провідних design школах країни.• Участь у міжнародних виставках.• Швейне обладнання.• Участь у показах на регіональних подіумах країни.• Розробка колекцій для представників театру, шоу-бізнесу та ін. Досягнення наших дизайнерів, учасників конкурсу NFZ – це платформа для реалізації можливостей, яка дозволяє зробити своє хобі бізнесом. Потрапити на Кастинг до конкурсу – це велике досягнення. Вже на відбірковому етапі в учасників з’являються корисні бізнес релейшенс: нові зв’язки і потрібні знайомства в fashion індустрії. Знаходяться партнери і створюються колаборації.

• Лілія Микитяк – переможець 4 конкурсу 2018, випустила 4 колекції, відкрила корнер у мультибрендовому магазині в ЦУМі, бренд VONA.• Ольга Любушкіна – фіналіст 3 конкурсу, працює креативним дизайнером найбільшого бренду і виробника чоловічого одягу Arber.• Наталія Скудар – фіналіст 2018, розробила кілька колекцій для власних ТМ LeBoutique (чоловіча, жіноча, дитяча). Рівень продажів через маркет – плейс = 900 одиниць. Всього на 300 тис. грн.• Ян Степаненко – фіналіст 2018 і переможець номінації АРТ, отримав фурор на UFW 2019 в рамках показів молодих дизайнерів.

Кейси працевлаштування та роботи дизайнерів з підприємствами країни Запуск проекту Fashion Bureau (в 2018 р.) – платформа колаборацій молодих дизайнерів з брендами одягу і підприємствами легкої промисловості, з метою розробки дизайнерами капсульних колекцій для тиражного виробництва підприємствами. • Олена Левинська і підприємство Актуаль / розробка жіночої колекції одягу.• Наталія Скудар та LeBoutique / розробка чоловічої, жіночої, дитячої колекцій одягу.• Галина Васеніна і Feеelings / розробка принтів для шкарпеток.

Галина Васеніна, колекція “На грані”

Таїсія Старостюк, колекція “Невагомість”

Ганна Рудіян та Нервенде Кульнева. “Екосегрегація”.

Ганна Хруленко. “Таємні принцеси”

Соціальна реклама

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.